fbpx

Тимошенко має найвищі шанси перемогти Зеленського, – експерт

Тимошенко має найвищі шанси перемогти Зеленського, – експерт

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко може скласти реальну конкуренцію Володимиру Зеленському та отримати шанс на президентство у разі проходження у другий тур виборів.

Такі дані останнього опитування Київського міжнародного інституту соціології прокоментував в інтерв’ю “Головкому” заступник директора КМІС Антон Грушецький, передає “Пул Першого”.

“Виявилося, що просто перезавантаження влади та приведення до влади молодих людей (начебто хороших, тому що “простих” та “чесних”) недостатньо. Виявилося, що теж потрібні професіонали. А Юлія Тимошенко відповідає цим критеріям – принаймні для частини респондентів”, – наголошує соціолог.

На його думку, кримінальне переслідування Петра Порошенка може поставити під сумнів його участь у виборах. Тоді кандидатами у фінал президентського забігу будуть Юлія Тимошенко та Юрій Бойко. І якщо останній, як і Петро Порошенко, не має жодних шансів перемогти Володимира Зеленського, то лідер “Батьківщини” сьогодні єдиний, хто має такі шанси.

“Є попит і на когось “нового”, і на когось компетентного. Юлія Тимошенко, як і Петро Порошенко, потрапляють у категорію політиків з “досвідом державного управління”. Коли ми ставили респондентам питання, що потрібно для прискорення розвитку України, то вони якраз і вказали на те, що потрібне приведення до влади людей з таким досвідом”, – вважає Грушецький.

Нагадаємо, за даними опитування КМІС, проведеного наприкінці грудня, у другому турі виборів президента чинний глава держави перемагає Петра Порошенка, Юрія Бойка та Дмитра Разумкова. А ось у парі “Зеленський – Тимошенко” співвідношення становить 51,6% до 48,4%, тобто різниця – у межах статистичної похибки.

Джерело: Пул Першого