fbpx

У Авдіївці оголошена масова евакуація

У Авдіївці оголошена масова евакуація

Мешканцям Авдіївки радять евакуюватися.

З міста вивозять комунальників. Про це повідомили у міській військовій адміністрації.

“Починаємо евакуацію комунальної служби з міста, тому що дуже багато обстрілів. Прилетіло недалеко від них (комунальної служби Gazeta.ua.) Слава Богу, всі живі. Перспективи міста, як то кажуть, дуже не дуже”, повідомив голова МВА Віталій Барабаш.

Він попередив місцевих мешканців, яких лишається в місті близько двох тисяч, про те, що Авдіївка може стати другою Мар’їнкою, і закликав їх виїжджати з міста.

Щоб перешкоджати діяльності прибічників окупантів, у місті невдовзі вимкнуть мобільний зв’язок.

“Не буде змоги заряджати телефон, бо ще пару днів і нікому буде обслуговувати генератори, мобільну вежу запускати”, пояснив очільник МВА.

За останні дні з Авдіївки евакуювали по 2-3 людей. Ті, хто залишився, не дуже активно залишають місто. Також в місті залишаються семеро дітей, батьки яких відмовляються виїжджати.

24 березня на Донецькому напрямку відбувся черговий авіаракетний удар по Авдіївці. Ракети влучили у житловий квартал та по околицях АКХЗ.

У Красногорівці пошкоджено дві п’ятиповерхівки. Також під обстрілами Мар’їнка і село Костянтинівка. Вночі Гірник Курахівської громади потрапив під артобстріл, там пошкоджено сім багатоповерхівок, будівлю неробочої лікарні та лінії електропередач.

Generated by Feedzy