У День матері Сирський звернувся до українців

У День матері Сирський звернувся до українців

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський звернувся до українців у День матері.

Він привітав зі святом та подякував кожній матері українських захисників і захисниць, які нині боронять Україну від російської агресії. Звернення Сирський опублікував у Facebook.

“Мій доземний уклін кожній українській мамі, яка не дочекалася свого сина або доньку з цієї війни. Найбільший біль у житті – це ховати власних дітей. Дорогі наші українські матері! Дякую за гідне і шляхетне виховання ваших дітей, які нині служать у лавах Сил оборони України. Дякую за Вашу безмежну материнську любов, ніжність та недоспані у клопотах ночі”, – зазначив головнокомандувач.

Він також звернувся до матерів, які чекають своїх дітей з ворожого полону.

“Кожній матері, яка чекає сина, чи доньку з російського полону, чи отримала повідомлення, що її дитина зникла безвісті – бажаю дочекатися свого захисника і свою захисницю. Ми боремося за кожного українського воїна і намагаємося зробити все для повернення наших побратимів і посестер з московського полону”, – наголосив Сирський.

Генерал закликав усіх цього дня зателефонувати матерям.

“Кожен український військовослужбовець знає, що окрім звіту командиру, якось має повідомити про себе рідній мамі, бо материнський спокій – понад усе. Скільки б років нам не було, які б військові звання ми не мали, які б високі посади не займали, які б небезпечні завдання не виконували, для своїх матерів ми залишаємося дітьми. Прошу кожного і кожну, хто має таку можливість, у цей день знайти час і зателефонувати мамі та привітати її, подякувати за виховання і її материнські молитви. Зателефонуйте і до матері загиблих побратимів та посестер і підтримайте їх. Вони мають знати, що ми поряд. Що не забуваємо”, – зазначив Сирський.

Він також нагадав вірш Василя Симоненка “Задивляюсь у твої зіниці…”, де є такі слова:

“Україно, ти моя молитва,

Ти моя розпука вікова…

Гримотить над світом люта битва

За твоє життя, твої права”.

“Нехай ці слова будуть нам нагадуванням, що сьогодні є ще одна на всіх матір – Україна! За її незалежність, свободу, честь і майбутнє ми боремося! І ми повинні перемогти!” – наголосив головнокомандувач.

Українці 12 травня відзначають найважливіше сімейне свято – День матері.

В цей день ми висловлюємо слова вдячності найдорожчій людині, яка подарувала життя – мамі. Саме вона завжди підтримує у найскладніші часи. завжди зрозуміє і дасть мудрі поради. Gazeta.ua підготувала добірку найзворушливіших привітань та листівок з Днем матері.