У НАТО заявили, що Україна рухається до перемоги, а РФ продовжує втрачати дедалі більше позицій

Головна Сторінка » У НАТО заявили, що Україна рухається до перемоги, а РФ продовжує втрачати дедалі більше позицій

Україна трансформувала сучасну війну й щодня рухається вперед до перемоги.

Тим часом російські загарбники продовжують втрачати позиції.Про це заявив голова Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер під час відкриття щорічної конференції НАТО на рівні керівників оборони, повідомляє “РБК-Україна”.

Як відзначив Бауер, Україна захищає не лише фізичну безпеку, але й свободу, демократію й суверенне право країн та народів визначати власну долю.

“Історичні книжки розкажуть, як Україна трансформувала сучасну війну. Вони (українці, Gazeta.ua) рухаються вперед кожного дня, і кожен їх успіх, це ще один крок до перемоги”, заявив воєначальник Альянсу.

Він додав, що російські терористи продовжують втрачати все більше позицій на тимчасово окупованих територій, а сама Росія страждає від впливу санкцій й дипломатичної ізоляції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Україна насправді досягає прогресу проти Росії” – CNN

За словами голови Військового комітету НАТО, російське військове керівництво досі розраховує на те, що їм вдасться “перечекати” колективну підтримку українського народу.

Він зазначив, що Російська Федерація готувалась до війни протягом років й сьогодні вдається до заходів, які є важкими для економіки й населення, аби відновити свої військові спроможності. Водночас пропаганда продовжує намагатись сіяти незгоду та розділ між демократичними країнами.

“Володимир Путін хотів, щоб НАТО було розділеним, і здійснив всі можливі спроби для цього. Але ми зараз стоїмо поряд, більш об’єднані, ніж будь-коли. З першого й до останнього дня російської війни проти України, і також протягом багатьох й багатьох років після цього, ми будемо підтримувати Україну у її правомірному виборі на користь свободи й демократії” , підкреслив Бауер.

Найактивніші бойові діі на Сході зараз відбуваються на Бахмутському, Мар’їнському та Авдіївському напрямках.

Водночас на Півдні Сили оборони продовжують наступальну операцію. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр у Telegram.

В районі Кліщіївки в результаті ведення наступальних (штурмових) дій наші сили оборони мали успіх.

На Мелітопольському напрямку Сили оборони продовжують наступальну операцію, завдають окупаційним військам значних втрат в живій силі та техніці, змушують ворога відходити із займаних позицій.