У Зеленського відреагували на підрив магістралі між РФ та Китаєм

У Зеленського відреагували на підрив магістралі між РФ та Китаєм

В ніч проти 30 листопада відбувся потужний вибух на Байкало-Амурській магістралі, яка слугує єдиним залізничним сполученням Росії з Китаєм.

До цього можуть бути причетні українські спецслужби. Радник голови Офіса президента Михайло Подоляк у коментарі “24 Каналу” наголосив, що варто дочекатися офіційного підтвердження сліду українських спецслужб у цьому інциденті, однак загалом вони працюють на території Росії дуже ефективно.

Він наголосив, що зараз в Росії активізувалися різноманітні партизанські рухи. Однак щодо підриву Байкало-Амурської магістралі все ж варто дочекатися даних, які доведуть серйозність і рівень ушкоджень цього логістичного ланцюжка.

Він додав, що найважливіше – наскільки довго продовжуватиметься блокада і скільки Росія недоотримає постачань з Китаю.

“Дочекаємося офіційних коментарів наших спецслужб. Однак те, що вони абсолютно точно контролюють певні процеси в Росії, модерують і мають доступ – це очевидно. Тобто я б сказав, що і СБУ, і ГУР дуже потужно можуть працювати в Росії”, – підкреслив політик.

Радник керівника ОП наголосив, що сьогодні українські спецслужби працюють набагато ефективніше з точки зору модерування інформації, ніж російські. Вони мають доступ до інформації, доступ до можливостей відпрацьовувати певні ситуації на території Росії.

“Але варто дочекатися офіційних коментарів, бо я також переконаний, що є і самі громадяни Росії на її території, які досить ефективно знищують певні об’єкти”, – резюмував Подоляк.

У Бурятії у ніч проти 30 листопада стався вибух на шляху залізничного сполучення між РФ і Китаєм. Це була спецоперація СБУ. Вибух прогримів на Байкало-Амурській магістралі, а саме в Північномуйському тунелі ім. Бессолова.

Це фактично єдиний серйозний шлях залізничного сполучення між Росією та Китаєм, який ворог використовує для військових поставок, повідомив журналіст Андрій Цаплієнко із посиланням на джерела.

У спецслужбі подію офіційно не коментують.