Україна програла Англії на старті відбору до Євро-2024

26 березня о 19:00 за київським часом у Лондоні на знаменитій арені “Вемблі” національна збірна України стартувала у відбірковому турнірі на Євро-2024 поєдинком проти чинних віце-чемпіонів Європи збірної Англії.

На жаль, українська збірна під керівництво Руслана Ротаня зазнала поразки з рахунком 0:2. Обидва голи наша команда пропустила ще у першому таймі, відзначилися Гаррі Кейн та Букайо Сака на 37 та 40-й хвилині відповідно.

До цього поєдинку суперники провели між собою вісім матчів. Відчутна перевага на боці родоначальників футболу: п’ять їхніх перемог проти однієї нашої. Ще дві зустрічі завершились нічиїми.

Перед цим матчем остання гра між суперниками відбулася третього липня 2021 року в межах чвертьфіналу Євро-2020. І завершилася розгромом підопічних Андрія Шевченка 4:0.

Чемпіонат Європи-2024 з футболу

Кваліфікація

Англія Україна 2:0 (2:0)

Голи: Кейн (37), Сака (40)

Англія: Пікфорд Вокер, Стоунз, Магвайр, Чілвелл Райс, Хендерсон Сака, Меддісон (Гріліш, 85), Беллінгем (Галлахер, 86) Кейн (Тоуні, 81).

Україна: Трубін Караваєв (Буяльський, 61), Сваток, Матвієнко, Миколенко (Соболь, 62) Степаненко (Коноплянка, 90), Зінченко Судаков, Маліновський, Мудрик (Циганков, 61) Яремчук (Довбик, 74).

28 лютого Руслана Ротаня призначили виконувачем обов’язків головного тренера національної збірної України з футболу.

Рішення затвердив виконком Української асоціації футболу.

Угода з Ротанем, який наразі виконує функції головного тренера молодіжної збірної України, буде чинною до моменту набрання чинності контракту із Сергієм Ребровим.