fbpx

В Україні запустили виробництво антидронових рушниць RG-7

В Україні запустили виробництво антидронових рушниць RG-7

В Україні запустили виробництво антидронових рушниць RG-7, дешевших за іноземні аналоги та більш компактних.

Така рушниця дає можливість на відстані 1,5 км знешкодити ворожий дрон, а за сприятливих обставин навіть захопити його. Про це повідомив засновник компанії DroneUA Валерій Яковенко в Facebook.

Він додав, що нова рушниця трохи дешевша за аналогічну зброю Kvertus KVSG-6, а за технічними характеристиками подавлення рушниці приблизно однакові.

У коментарі dev.ua Яковенко, вартість рушниці складає 468 000 грн, або приблизно $12 000. Збирає пристрої група українсько-американських інженерів плати виготовляються в США, а в Україні виготовляють основну масу компонентів і збирають рушниці.

Пристрої мають кілька модифікацій, змінні акумулятори та є на 1,5 кг легшими, ніж аналогічні системи, представлені на ринку. Наразі вже виготовлено 30 одиниць такої зброї.

Використовувати розробку можуть тільки структури, дотичні до державного сектору, оскільки розповсюджувати таку зброю неконтрольовано небезпечно.

Він також описав технічні характеристики рушниці:

потужність системи 60 Вт;
робота відбувається на частотах 2,4, 5.8 та створює завади на частотах навігації;
час автономної роботи від 30 до 60 хв, є можливість швидкої заміни батарей;
маса рушниці 4.5 кг;
дальність ураження 800 м у місті, 1500 м на відкритій площині.

Також, додав Яковенко, існує можливість збільшення цих показників під окремі завдання, але вага та габарити пристрою будуть також змінені.

У вівторок, 21 березня, уряд почав реформу держконцерну Укроборонпром.

Вона направлена на підвищення ефективності оборонно-промислового комплексу України. Про це на засіданні Кабінету Міністрів заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За словами прем’єра, наразі Україні як ніколи потрібна ефективність в оборонно-промисловому комплексі.

Generated by Feedzy