Військовий експерт оцінив, наскільки послабилась російська ППО

Військовий експерт оцінив, наскільки послабилась російська ППО

Протиповітряна оборона російських окупантів зазнає потужних ударів з боку ЗСУ, унаслідок чого ворожі об’єкти стають вразливими перед атаками.

Російська ППО послабилася, зокрема, після знищення комплексу С-400 в Оленівці в окупованому Криму, розповів військовий експерт, засновник благодійного фонду “Закриємо небо України” генерал-лейтенант Ігор Романенко, передає “24 Канал”.

“Безумовно, вона має нижчий потенціал, оскільки є ураження з боку Сил оборони України. Це дає можливості на прикладі тієї ж Оленівки впевнено використовувати наші засоби, тому що росіяни їх не виявляють або виявляють запізно”, – констатував він.

Останнім часом на окупованому півострові завдяки послабленню російської ППО почастішали вибухи.

“Наші удари відбуваються саме по військових об’єктах Криму. Вони дуже суттєво порушують систему управління військ, чорноморського флоту як структури, а також знижують потенціал ворога”, – зазначив Романенко.

Росіяни змушені були перемістити свої кораблі до Новоросійська.

Щодо пунктів базування, важливим є той момент, що ворог вже з Новоросійська вимушений періодично перекидувати свої одиниці і перешвартовувати в Туапсе, тому що повинен змінювати місце стоянки. Причального фронту там не вистачає. Логістичне обслуговування кораблів залишилась в окупованому Севастополі.