“Рейнджерс” знову без титулу. “Айнтрахт” виграв Лігу Європи

Головна Сторінка » “Рейнджерс” знову без титулу. “Айнтрахт” виграв Лігу Європи

“Айнтрахт” став переможцем футбольної Ліги Європи сезону-2021/22.

У фіналі франкфуртська команда здолала шотландський “Рейнджерс” у серії пенальті. Основний і додатковий час закінчилися внічию 1:1.

Попри те, що “Рейнджерс” володів ініціативою в першому таймі, “Айнтрахт” більше пробивав. Проте голів у першій половині глядачі не побачили.

На 57-й хв. Джо Арібо скористався помилкою захисників суперників і відкрив рахунок у поєдинку.

“Айнтрахт” досить швидко відігрався – на простріл партнера з лівого флангу відгукнувся Рафаель Борре.

У другому таймі більше м’ячем володіла німецька команда, проте схилити шальки терезів на свою користь в основний час їй не вдалося.

В овертаймі суперники діяли обережно. Було кілька дальніх ударів, з якими впоралися голкіпери.

А найреальнішу нагоду вирвати для “Рейнджерс” перемогу мав Раян Кент. Він пробив після прострілу з флангу, однак воротар німецького клубу Кевін Трапп ногою відбив м’яч з кількох метрів.

Усе вирішувалося в серії післяматчевих пенальті.

Футболісти “Айнтрахта” забили всі свої удари, а у “Рейнджерс” не переграв Траппа Аарон Ремзі.